Hakkımızda


0507 292 15 65

Soğutma ve iklimlendirme konusunda evlerimizin olmazsa olmazı konumunda bulunan klimalarımız, montajından başlayarak bakım ve onarım konusunda güvenilir ellere teslim edilmesi gerekli olan ürünlerdir.


Uzun seneler boyunca klima servisi alanında hizmet veriyor olmanın getirmiş olduğu tecrübeyle hareket ederek her türden klima sorunlarınıza olabilecek en ideal çözümü getiren ikitelli klima servisi olarak bizler işimize duyduğumuz saygı ile ve ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam etmekteyiz.


Klimadan alınacak maksimum verim, klima montajından başlar mottosuyla hareket ederek her türden klimanızın montajını gerekli ölçümleri ve değerlendirmeleri yaptıktan sonra gerçekleştiriyoruz. Klima montajını yaparken verimle beraber evinizin estetiğini de göz önünde bulundurarak ürününüzü evinizin en ideal noktasına monte ediyoruz.


İkitelli klima servisi olarak işimizin klima montajından sonra bittiğini düşünmüyoruz; tam tersine bizim asıl işimiz klima montajından sonra başlıyor; zira klimalar gerek kullanıcıdan kaynaklı hatalardan gerekse dış etmenlerden dolayı zaman içerisinde verim kaybı yaşar.


Söz konusu verim kaybı, enerji kullanımı artışından dolayı size yüksek faturalar biçiminde yansıyacağı gibi ailenizin sağlığını da etkiler. İşte bu nedenle klima bakımı konusunda profesyonel ellerden yardım almanız gerekir. İkitelli klima servisi olarak bizler, gerek mevsim başlarındaki periyodik bakımlarınızda, gerekse klimanızla ilgili verim düşüklüğü yaşamakta olduğunuz dönemlerde klimanıza gerekli olan itinayı gösteriyoruz ve ürününüzü ilk günkü gücüne kavuşturuyoruz.


Yapmış olduğumuz incelemeler neticesinde klimanızda yapısal bir arıza olduğunu tespit ettiğimizde ise; geçici çözümler bulmak yerine arızanın kaynağına inerek olabilecek en hızlı biçimde problemi kökünden çözüyoruz ve ürününüzle ilgili yaptığımız işlemleri sizlere kapsamlı bir şekilde anlatıyoruz.


Eğer klimalarınızdan alabileceğiniz verimi maksimize etmek istiyorsanız; ürününüzün markası ve modeli ne olursa olsun montaj, bakım ve onarım konusunda bizlere 7/24 dilediğiniz zaman yalnızca bir telefonla erişebilir; sorularınıza ve sorunlarınıza en etkin çözüm önerilerini bulabilirsiniz.